Naklejka Sowy - Owls

Cena
  • Obniżka ceny!

    -50%
    210,00 zł

    105,00 zł brutto

Dostępny: Tak, w magazynie.

Naklejki firmy Chocovenyl wykonywane są w Wielkiej Brytanii na najwyższej jakości samoprzylepnym papierze winylowym, który pozwala na zdjęcie i ponowne przyklejenie. Papier winylowy firmy Chocovenyl jest pozbawiony PCV, jest wykonany głównie z celulozy (naturalny materiał) i poliestru (używany w przemyśle tekstylnym).
Naklejka winylowa nie uszkadza ściany po usunięciu i nie pozostawia resztek kleju. Jest odporna na rozdarcia i nie dopuszcza do pojawienia się zmarszczek lub kurczenia. Może być stosowana na każdą nieporowatą powierzchnię.

Naklejka przedstawia ilustracje Jillian Phillips. Jillian to wspaniała brytyjska ilustratorka. Ilustruje książki, karty okolicznościowe, tkaniny i wyroby włókiennicze. 


Naklejka dostępna w 3 rozmiarach. Wybierając rozmiar zmieniasz cenę. Poniżej szczegółowe wymiary arkusza i wymiary największej sowy na sercu:


- Mały arkusz: 40x50cm (to wszyscy razem na jednym arkuszu papieru podkładowego, arkusz widoczny na ostatnim zdjęciu). Największa sowa na sercu ma wymiary: 20.5x27.5cm.

- Średni arkusz: 46x90cm (to wszyscy razem na jednym arkuszu papieru podkładowego, arkusz widoczny na ostatnim zdjęciu). Największa sowa na sercu ma wymiary: 31x41cm.

- Duży arkusz: 130x66.5cm (to wszyscy razem na jednym arkuszu papieru podkładowego, arkusz widoczny na ostatnim zdjęciu). Największa sowa na sercu ma wymiary: 45cm x 59cm.


Zestaw składa się z 17 naklejek. Obszar objęty naklejką będzie większy niż podany arkusz, w zależności od ułożenia na ścianie kompozycji z wszystkich naklejek. Wysyłka w bezpiecznej, sztywnej tubie.
*Obecnie dostępna jest naklejka w najmniejszym formacie, pozostałe na zamówienie.Producent
Chocovenyl

    PayPal