Celem naszego sklepu jest gromadzenie przedmiotów, które chętnie wykorzystujemy w naszych projektach. Chcielibyśmy by dzieci od najmłodszych lat otaczały się naturalnymi i ekologicznymi materiałami. Promujemy drewno, wełnę, bawełnę oraz ekologiczną sklejkę i tekturę.

Chcielibyśmy pokazać, że pokój dziecka może być pięknie urządzony bez plastikowych mebli oraz postaci z bajek. Naszą misją stało się uwrażliwienie dzieci na piękne kolory, subtelne zestawienie barw i naturalne materiały.

W tym dziale będziemy Państwu prezentować aranżacje wnętrz z wykorzystaniem naszych sklepowych produktów.

Pierwszy projekt "żółty":

Przedstawiamy naszą pierwszą aranżacje, dla mniejszego dziecka.
Kolor żółty jest odpowiedni zarówno dla chłopca jak i dziewczynki, ale zaprojektowaliśmy go z myślą o chłopcu. Łóżko firmy Sebra rozciągnięte do 150cm długości (przed rozłożeniem jest dla niemowlaka). Gdy dziecko dorośnie w miejscu stoliczka wystarczy wstawić biurko. Serdecznie polecamy naszą aranżacje. Dla ułatwienia przedstawiamy zestawienie wykorzystanych produktów:

Tapeta: ferm LIVING
Pościel: ferm LIVING
Lampka nocna samochód: ferm LIVING
Naklejka "Indianie i Kowboje": Chocovenyl
Łóżko: Sebra
Lampy sufitowe: Sebra
Domki tablicowe do pisania kredą – nowość w ofercie mukaki, wkrótce dostępne w sklepie
Domki/półki – niebawem w ofercie mukaki i w naszym sklepie
Do aranżacji pasują też białe półki na ścianę od firmy Sebra.

Projekt drugi "różowy":

Dywan: Sebra
Łóżko: Sebra
Pościel w ptaki: Sebra
Lampy sufitowe: Sebra
Naklejka Nest Box: Mimilou
Naklejka Ptaki border o długości 5m: Mimilou
Lampka nocna domek: ferm LIVING
Domki tablicowe do pisania kredą: mukaki
Domki/półki: ferm LIVING - do zamówienie przez nasz sklep
Stolik i taboret firmy Sebra, możliwy do zamówienie przez nasz sklep. Do aranżacji pasują też białe półki na ścianę firmy Sebra oraz kuferki tej firmy oraz poduchy w ptaki w 3 rozmiarach Ferm Living.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w dostosowaniu aranżacji do posiadanego pokoju, służymy pomocą. Dokonując zakupów w naszym sklepie do przedstawionej aranżacji, takie dostosowanie oraz wszelkie dodatkowe porady są bezpłatne!

Oferujemy także konsultacje przy urządzaniu mieszkania oraz projekty wnętrz. Klienci naszego sklepu zawsze mogą liczyć na atrakcyjne zniżki na wszelkie nasze usługi projektowe.

 

Więcej projektów znajdziesz tutaj: dladzieci.mukaki.pl

    PayPal