ŁÓŻKO ZE SKLEJKI DREAM

Cena
  • 1 590,00 zł brutto

Dostępny: NOWOŚĆ! Zamów! Czas oczekiwania: około 4-5tyg.

"Dream" to łóżko ze sklejki wykonane z polskiego drewna, dopasowane swymi rozmiarami do potrzeb przedszkolaków. Dno łóżka jest również zrobione w całości ze sklejki dzięki czemu mebel posiada niesamowitą wytrzymałość (do 60 kg udźwigu), tak żeby rodzić mógł również na nim usiąść i oddać się wspólnej lakturze razem ze swoją pociechą.

Projektując dziecięce łóżko ze sklejki myślano o meblu, który swą uniwersalną formą nada mu ponadczasowego charakteru. I tak powstała podstawa łóżeczka Dream. Wizje ewoluowały i z podstawy łóżeczka niemowlęcego stworzyliśmy łóżko występujące w kilka rozmiarach.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii łóżko NUKI posiada prawie niezauważalne mocowania, nadające mu lekkości i delikatności. Jego minimalistyczny charakter sprawia, że idealnie dopasuje się do przestrzeni pokoików dziecięcych.

Łóżko ze sklejki NUKI to produkt ręcznie szlifowany i lakierowany bezpiecznymi dla dziecka, wodnymi lakierami. Szczególną wagę przykładamy do bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników dlatego wszelkie krawędzie mebla są zaokrąglone.

* Nowe kolory wkrótce dostępne

Informacje o produkcie

Typ materiału 100% sklejka brzozowa
Wysokość całkowita 40,5 cm
Wysokość dna łóżka od ziemi 17,7cm
Wykonanie ręcznie szlifowany i lakierowany mebel, robiony na zamówienie
Bezpieczeństwo wykorzystanie wodnych lakierów bezpiecznych dla dzieci, zaokrąglone krawędzie
Sposób użytkowania przecierać wilgotną szmatką
Dostawa ok. 4 tygodni, w momencie braku mebla na stanie poinformujemy o innym terminie dostawyProducent
nuki

    PayPal